Komunikat epidemiologiczny - 23 lipca 2020

Drodzy Mieszkańcy,

Z informacji uzyskanych z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wadowicach, 5 mieszkańców Naszej gminy jest zakażonych koronawirusem i przebywa w izolacji domowej. Zwracam się do Was z gorącym apelem o przestrzeganie obowiązujących zasad sanitarnych. Na terenie całego kraju w dalszym ciągu obowiązuje stan epidemii, a sytuacja w powiecie wadowickim z dnia na dzień jest coraz bardziej dynamiczna. Zniesienie części obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa, nie zwalnia Nas z przestrzegania pozostałych nakazów i ograniczeń, tj. zachowania 2 metrowej odległości od innych oraz obowiązku zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych (sklepach, urzędach, kościołach itp.), a także zachowania rozsądku i ostrożności. Bardzo proszę o śledzenie komunikatów pojawiających się na stronie internetowej Urzędu, na bieżąco będziemy przekazywać informacje o sytuacji w Naszej Gminie.