Zaproszenie do składania propozycji do Rocznego Programu Współpracy Samorządu Gminy Stryszów z organizacjami pozarządowymi na 2016 r. - 25.08.2015r.

Propozycje do Rocznego Programu Współpracy Samorządu Gminy Stryszów z organizacjami pozarządowymi  na 2016 r.

Zaproszenie do składania propozycji do Rocznego Programu Współpracy Samorządu Gminy Stryszów z organizacjami pozarządowymi  na 2016 r.Wójt Gminy Stryszów informuje, że rozpoczęte zostały prace nad opracowaniem Rocznego Programu Współpracy Samorządu Gminy Stryszów z organizacjami pozarządowymi  oraz podmiotami, prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2016 rok.
W związku z tym zapraszamy organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego, wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania propozycji zadań, kierunków oraz priorytetów i obszarów działań w ramach programu na adres:
Urząd Gminy Stryszów
34-146 Stryszów 149
lub drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Propozycje do programu prosimy zgłaszać na załączonym formularzu do 11.09.2015 r.
Po upływie terminu zgłaszania propozycji zostanie opracowany projekt Rocznego Programu Współpracy Samorządu Gminy Stryszów z organizacjami pozarządowymi  oraz podmiotami, prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2016 rok, który zostanie poddany konsultacjom społecznym a następnie uchwalony przez Radę Gminy Stryszów.

Plik do pobrania: Formularz propozycji


Wójt Gminy Stryszów
   (-) Jan Wacławski


Stryszów, dnia 25.08.2015 r.