W związku z realizacją obowiązku poszukiwania właścicieli dla bezdomnych zwierząt, tutaj znajdują się informacje na temat możliwości adopcji zwierząt z terenu Gminy Stryszów.

Młody piesek znalazł dom - 19 października 2020

Zdjęcie przedstawiające małego psaMłody piesek, uwielbiający się bawić, przyjazny dla ludzi. Kundelek znajduje się pod opieką pracowników Urzędu Gminy w Stryszowie. Kontakt w sprawie adopcji w Urzędzie Gminy Stryszów pod nr tel. 33 879 74 12 wew. 127 lub e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czyj to pies?

Szczeniak znaleziony w ZakrzowieDnia 22.09.2020 w miejscowości Zakrzów znaleziono błąkającego się szczeniaka z czerwoną obrożą. Każdy kto rozpozna psa lub zna właściciela proszony jest o kontakt  z Urzędem Gminy Stryszów tel.:(33) 8797412 wew. 127 od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu lub e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obydwie suczki znalazły domy - 24 lipca 2020

Dziękujemy!! W dniu 24 lipca został adoptowany drugi z piesków.


Dziękujemy!! W dniu dzisiejszym (22 lipca 2020) został adoptowany jeden z piesków, drugi nadal czeka na swój dom. Prosimy o udostępnienia. Do adopcji została suczka z pierwszego zdjęcia.


Młode kundelki, suczki, niewielkie, zadbane, uwielbiają się bawić, odrobaczone, wysterylizowane, przyjazne dla ludzi, gotowe do adopcji!

Pieski znajdują się pod opieką pracowników Urzędu Gminy w Stryszowie.

Jeśli nie znajdziemy im nowego domu – trafią do schroniska..  Kontakt w Urzędzie Gminy w Stryszowie (pok. nr 11) lub pod nr tel. 33 879 74 12 w. 127

Szczeniaczek do oddania Szczeniaczek do oddania

Nieaktualne -Owczarek niemiecki

W związku z brakiem właściciela, ogłaszamy, że UROCZY OWCZAREK NIEMIECKI SZUKA DOMU, może komuś skradnie serce i resztę swojego pieskiego życia spędzi wśród kochających go ludzi. Zachęcamy do adopcji! Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem tel.:(33) 8797412 w godzinach pracy urzędu lub pod adresem e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.