W związku z realizacją obowiązku poszukiwania właścicieli dla bezdomnych zwierząt, tutaj znajdują się informacje na temat możliwości adopcji zwierząt z terenu Gminy Stryszów.

Małe pieski do adopcji

Dnia 02.07.2020 w miejscowości Stronie znaleziono dwa małe, kochane, błąkające się pieski. Prawdopodobnie wyrzucone przez swoich właścicieli na ulice są zdane tylko na łaskę ludzi, które spotkają na swej drodze. W związku z brakiem właściciela, ogłaszamy, że urocze pieski szukają domu. Poszukiwany jest odpowiedzialny, spokojny dom, w którym pieski uwierzą w dobro człowieka. Nie pozwól, by kolejne lata spędziły za kratami schroniska. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Urzędem Gminy Stryszów tel.:(33) 8797412 od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu lub e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Owczarek niemiecki

W związku z brakiem właściciela, ogłaszamy, że UROCZY OWCZAREK NIEMIECKI SZUKA DOMU, może komuś skradnie serce i resztę swojego pieskiego życia spędzi wśród kochających go ludzi. Zachęcamy do adopcji! Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem tel.:(33) 8797412 w godzinach pracy urzędu lub pod adresem e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.