INFORMACJA dla mieszkańców wstępnie zakwalifikowanych do wymiany nieekologicznych źródeł ciepła w ramach programu PONE

W związku z realizacją przez gminę Stryszów programu PONE (Program Ograniczenia Niskiej Emisji), współfinansowanego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Krakowie, obejmującego wymianę 66 szt. nieekologicznych źródeł ciepła, Wójt Gminy informuje, że Operatorem Programu na podstawie podpisanej umowy będzie firma ATsys.pl Sp. z o.o., Sp. komandytowa z siedzibą w Katowicach.

W najbliższych dniach tj. od poniedziałku 7 sierpnia 2017 r. przedstawiciele w/w firmy będą wykonywać wizję lokalne w budynkach zgłoszonych i wstępnie zakwalifikowanych do programu. Po zakończeniu wizyt zostanie zorganizowane spotkanie dla wszystkich zakwalifikowanych właścicieli budynków a następnie będą podpisywane umowy, określające szczegółowe warunki udziału w programie, wymogi dotyczące nowego źródła ciepła, poziom dofinansowania i wkładu własnego.

Osobą kontaktową w sprawach realizacji programu jest Pan Radosław Pęcak – przedstawiciel firmy ATsys.pl tel. 609 345 810 e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do w/w osoby.

Lista budynków wstępnie zakwalifikowanych do PONE: do pobrania

Wójt Gminy Stryszów

    (-) Jan Wacławski