Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Wójt Gminy Stryszów informuje, że w dniu 14 września 2019 roku (sobota) w godz. od 8:00 do 16:00 odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz sprzętu elektrycznego i elektronicznego w jednej lokalizacji tj. PSZOK - Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Stryszowie.

Odpady należy dostarczyć samodzielnie na PSZOK, który zlokalizowany jest za boiskiem LKS „Chełm” Stryszów. Odpady mogą oddawać wyłącznie mieszkańcy gminy Stryszów, którzy są objęci systemem gospodarowania odpadami komunalnymi w gminie Stryszów.

Odpady wielkogabarytowe – to odpady komunalne powstające w naszych domach, które ze względu na duże rozmiary lub wagę nie mieszczą się w standardowych pojemnikach, workach i kontenerach na śmieci. Do tej grupy odpadów zaliczamy: stoły, krzesła, sofy, szafy, tapczany, łóżka, fotele, dywany, materace, wykładziny, pierzyny, rowery, wózki dziecięce, zabawki dużych rozmiarów itp. UWAGA ! KATEGORYCZNY ZAKAZ ODDAWANIA ODPADÓW SAMOCHODOWYCH, ONDULINY I ETERNITU!

Wójt Gminy Stryszów
(-) mgr Szymon Duman

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz sprzętu elektrycznego i elektronicznego - 2019

OGŁOSZENIE

Wójt Gminy Stryszów informuje, że w dniu 13 kwietnia 2019 roku (sobota) w godz. od 8:00 do 16:00 odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz sprzętu elektrycznego i elektronicznego w jednej lokalizacji tj. PSZOK - Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Stryszowie.

Odpady należy dostarczyć samodzielnie na PSZOK, który zlokalizowany jest za boiskiem LKS „Chełm” Stryszów. Odpady mogą oddawać wyłącznie mieszkańcy gminy Stryszów, którzy są objęci systemem gospodarowania odpadami komunalnymi w gminie Stryszów.

Odpady wielkogabarytowe – to odpady komunalne powstające w naszych domach, które ze względu na duże rozmiary lub wagę nie mieszczą się w standardowych pojemnikach, workach i kontenerach na śmieci. Do tej grupy odpadów zaliczamy: stoły, krzesła, sofy, szafy, tapczany, łóżka, fotele, dywany, materace, wykładziny, pierzyny, rowery, wózki dziecięce, zabawki dużych rozmiarów itp.

UWAGA!
Do odpadów wielkogabarytowych nie należą: wszelkiego rodzaju części budowlane
i sanitarne takie jak deski drewniane, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki, grzejniki, płytki, rolety jak również części samochodowe, motorowery, kosiarki spalinowe, odpady remontowe, odpady ogrodowe, worki na śmieci lub kartony z odpadami domowymi.

KATEGORYCZNY ZAKAZ ODDAWANIA ODPADÓW SAMOCHODOWYCH, ONDULINY I ETERNITU!

Wójt Gminy Stryszów
(-) mgr Szymon Duman

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz sprzętu elektrycznego i elektronicznego - 2014

Zbiórka i wywóz odpadów wielkogabarytowych oraz opon  z terenu gminy Stryszów
odbędzie się w dniu 25 września 2014 roku (czwartek) od godziny 8:00

Odpady należy wystawić w następujących miejscach :
Leśnica - k/świetlicy
Stronie - k/szkoły
Zakrzów - k/remizy OSP, Bugaj Zakrzowski (k/szkoły)
Stryszów - stacja PKP, k/Urzędu Gminy, skrzyżowanie (k/oczyszczalni), Wielkie Pole (k/sklepu P. Pławnej), Bugaj Stryszowski (k/sklepu P. Basik), k/mostu na stadion
Dąbrówka - pętla, Ostałowa, plac przed budynkiem P. Szczurek,
Łękawica - k/szkoły, Podgaje (k/sołtysa), Kornela (k/skrętu na Stawy), k/cmentarza, k/figury nad Kurnikiem,

Wójt Gminy
( - ) mgr Jan Wacławski