Inwentaryzacja ogrzewania budynków

Szanowni Mieszkańcy !

Wójt Gminy Stryszów informuje, że w miesiącach kwiecień – grudzień 2018 roku prowadzona jest inwentaryzacja ogrzewania budynków na terenie gminy.

W wyniku podjęcia przez Sejmik Województwa Małopolskiego Programu Ochrony Powietrza dla Województwa Małopolskiego przyjętego dnia 23 stycznia 2017 r. Uchwałą Nr XXXII/451/17 został nałożony na gminy obowiązek przygotowania i bieżącej aktualizacji bazy inwentaryzacji źródeł ciepła na terenie gminy.

W związku z powyższym właściciele nieruchomości (budynków mieszkalnych, jak i budynków w których prowadzona jest działalność gospodarcza) proszeni są o wypełnienie formularza ankiety inwentaryzacji ogrzewania budynku i jej złożenie w terminie do 31 sierpnia 2018 roku w Urzędzie Gminy Stryszów – Dziennik Podawczy (pok. nr 2) lub o przesłanie skanu drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Druk formularza ankiety jest dostępny na stronie internetowej www.stryszow.pl w zakładce INWENTARYZACJA - WYMIANA KOTŁÓW oraz w Urzędzie Gminy Stryszów.

Wszystkie informacje podane w ankiecie będą wykorzystane jedynie na potrzeby zadań związanych z ochroną powietrza, w tym likwidację źródeł niskiej emisji. Podane dane nie będą wykorzystywane w innych celach czy też przekazywanie podmiotom trzecim.

Ewentualne pytania można zadawać telefonicznie pod numerem telefonu: 33 879 74 12 wew. 127, lub osobiście w pokoju nr 21 w Urzędzie Gminy Stryszów.

DO POBRANIA - FORMULARZ ANKIETY - DOC

DO POBRANIA - FORMULARZ ANKIETY - PDF

                                                                            Wójt Gminy Stryszów

                                                                            (-) mgr Jan Wacławski

Stryszów, dnia 04.06.2018 r.