Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Stroniu

Stronie 67, 34-145 Stronie

tel.: 879-77-38

poczta: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://www.spstronie.iap.pl

Dyrektor: Jan Gębala

Stronie Mistrzem Polski!


 

Stronie Mistrzem Polski!

To wydarzenie zapisze się złotymi zgłoskami na kartach historii Szkoły Podstawowej w Stroniu. Otóż uczniowie tej szkoły 6 czerwca zdobyli Mistrzostwo Polski w Turnieju BRD. Od lat szkoła ta jest prawdziwą kuźnią rowerowych talentów. Dyrektor szkoły, mgr Jan Gębala z dumą prezentuje liczne trofea za mistrzostwa powiatu wadowickiego czy też mistrzostwa województwa małopolskiego, które w ostatnich latach zdobywali strońscy uczniowie. Teraz do tej bogatej kolekcji obecna ekipa „beerdowców” dorzuciła najcenniejsze trofeum – puchar dla najlepszej drużyny w kraju w roku 2012. 

Czytaj więcej...

Odblaskowa szkoła w Stroniu

 

 Odblaskowa szkoła w Stroniu
Strońska szkoła od lat prowadzi działania profilaktyczne w zakresie bezpiecznego poruszania się przez dzieci w drodze do i ze szkoły. Nie inaczej jest w obecnym roku szkolnym. We wrześniu szkoła zgłosiła swój akces w konkursie „Szkoła odblaskowa” organizowanym przez Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji oraz Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie.

 

Czytaj więcej...