FIO Małopolska Lokalnie: Możesz zdobyć 5000zł na lokalną inicjatywę

Z przyjemnością informujemy, że do 15 lutego 2016r. trwa nabór projektów do trzeciej edycji konkursu „FIO Małopolska Lokalnie”. W roku 2015 zostało przyznanych 6 dotacji organizacjom społecznym z terenu powiatu wadowickiego. W ramach konkursu organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą otrzymać od 2000 do 5000 zł na lokalną inicjatywę lub rozwój organizacji.

W tym roku przewidujemy przyznanie min. 37 mikrograntów dla organizacji z terenu powiatu nowotarskiego, suskiego, wadowickiego, tarnowskiego i tatrzańskiego.


Chcemy aby organizacje z Państwa terenu również miały szansę zdobyć dofinansowanie na realizację własnych, ciekawych pomysłów. Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w nieodpłatnym rozpropagowaniu tej informacji poprzez zamieszczenie informacji na Państwa stronie internetowej oraz rozpropagowanie jej wśród organizacji społecznych, lokalnych liderów.

W załączeniu przesyłam gotowy pakiet informacji nt. naszego konkursu, tekst który można osadzić na stronie www. W informacji tej zawarto link do formularza zgłoszeniowego na organizowane przez nas spotkania informacyjne, szkolenia.
Poniżej również link do ciekawego fotokastu pokazującego efekty poprzedniej edycji naszego konkursu:

 

https://www.youtube.com/watch?v=_OEEyR_LtXw