Skorzystaj z dofinansowanie w LGD Gościniec 4 żywiołów w 2021roku !

LGD „Gościniec 4 żywiołów” ma jeszcze do rozdysponowania środki unijne z programu LEADER 2014 – 2020 min. dla mieszkańców, przedsiębiorców i stowarzyszeń z  gmin: Lanckorona, Stryszów, Mucharz oraz Kalwaria Zebrzydowska.

 Obecnie trwa podsumowanie zrealizowanych wniosków zgodnie z Lokalną Strategią Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Stowarzyszenia „Gościniec 4 żywiołów”. Zbieramy wnioski i propozycje dotyczące aktualizacji LSR. Zachęcamy do włączenia, zgłaszanie propozycji i uwag do aktualizacji Strategii. 

 W I połowie 2021 roku będą ogłoszone kolejne nabory.

Wnioski składać będzie można w Lokalnej Grupie Działania „Gościniec 4 żywiołów”. Muszą być zgodne z założeniami Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Stowarzyszenia „Gościniec 4 żywiołów” na lata 2016 – 2022 wybierane są przez Radę LGD na podstawie lokalnych kryteriów wyboru operacji. Po zakończeniu procedury oceny przez LGD i uzyskaniu pozytywnej oceny przez ZW w zakresie przeprowadzonego naboru następuje podpisanie umowy.

 Wszystkich zainteresowanych naborami zapraszamy do kontaktu z biurem LGD w sprawie przygotowania i konsultacji wniosków, omówienia zasad oceny w ramach lokalnych kryteriów wyboru projektów. Pozostały nam jeszcze środki dla osób fizycznych planujących rozpocząć swoją działalność gospodarczą oraz dla organizacji pozarządowych  na realizację Grantów.

W celu bezpłatnych konsultacji dotyczących pozyskania dotacji  jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  jak i telefoniczną: 33 843 62 18   

Kierownik biura Renata Bukowska  662147884,

Specjalista ds. zarządzania środami unijnymi PROW Ewa Frosztęga 513147582

 Szczegółowe informacje