#AkademiaCzystegoPowietrza

Szanowni instalatorzy kotłów i fachowcy z branży OZE z terenu gminy Stryszów!

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w cyklu webinariów pod nazwą #AkademiaCzystegoPowietrza organizowanych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarski Wodnej, Ministerstwo Klimatu i Polski Alarm Smogowy.

Pierwsze szkolenie odbędzie się 11 maja br. roku w poniedziałek o godzinie 12.00, na którym zostanie zaprezentowana nowa uproszczona wersja programu „Czyste Powietrze”. W celu uczestnictwa w ww. szkoleniu konieczna jest rejestracja na stronie: http://nfosigw.gov.pl/formularze/. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, dlatego zgłoszenia należy dokonać możliwie jak najszybciej.

Drugie szkolenie poprowadzi Paweł Lachman z PORT PC. Szkolenie zaplanowano tydzień później tj. 18 maja br. o 12.00. Tematyka szkolenia dotyczyć będzie m.in.: warunków technicznych, kart produktów, etykiet energetycznych urządzeń grzewczych i wentylacyjnych, a także uchwał antysmogowych w kontekście programu „Czyste Powietrze”.

Ogółem zaplanowano kilkanaście webinariów o zróżnicowanej tematyce, które będą trwać aż do lipca. Każdy webinar wymaga osobnego zgłoszenia.

Informujemy, że nagrania z przebiegu webinarium dostępne będą w późniejszym terminie na kanale NFOŚiGW na YouTube.