INFORMACJA - SPW-K ŚRODOWISKO

Czerwone tło z białym notesem symbolizujące ważne ogłoszenieW związku z koronawirusem COVID - 19 informujemy, iż SPW-K ŚRODOWISKO w Stryszowie od dnia 16 marca 2020 będzie nieczynnedla osób z zewnątrz. 

Informujemy również, że pracownicy SPW-K ŚRODOWISKO - Inkasenci - nie będą dokonywać odczytów wodomierzy u Odbiorców w okresie od 16.03.2020 r. do odwołania. Rozliczenie za zużytą wodę i odprowadzone ścieki nastąpi na podstawie odczytów szacunkowych wyliczonych według zużycia w poprzednich miesiącach. Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość podania stanu wodomierza telefonicznie w godzinach pracy zakładu lub poprzez pocztę elektroniczną.

Odczyt z wodomierzy proszę o przekazywanie w formie telefonicznej bezpośrednio do inkasentów: 

  • Stronie Zakrzów-Dąbrówka: Marek Radwan tel: 510 120 568
  • Stryszów i Łękawica: Krzysztof Krystian tel: 500 293 846.

 W pozostałych sprawach Spółka zaleca kontakt telefoniczny 510-120-566, 510-120-567 bądź mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

W trosce o zdrowie Klientów i pracowników Spółki powyższe działania prewencyjne obowiązują do odwołania. Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

Korzystaj z pelnego funkcjonalnego internetowego edytora HTML, aby utworzyc artykuly internetowe, aby zapewnic bezplatna tresc!