IV Rodzinny Rajd Rowerowy Szlakami Małej Ojczyzny Gminy Stryszów - 16 lipiec 2017r. (niedziela)

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Rodzinnym Rajdzie Rowerowym Szlakami Małej Ojczyzny Gminy Stryszów. Tegoroczny rajd odbędzie się w dniu 16 lipca 2017 r. (niedziela) podczas cyklicznego już Gminnego Święta Sportu.
Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń (karta zgłoszeń w załączeniu). Mamy dla Was moc atrakcji: dla każdego uczestnika koszulka promocyjna, napój i poczęstunek na mecie rajdu, losowanie atrakcyjnych nagród m.in. rowerów górskich, akcesoriów sportowych, bonów wartościowych i wiele innych, a to wszystko BEZ WPISOWEGO!
Do wyboru dwie trasy MAXI - 18 km oraz MINI 9 km - mapka w załączeniu.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w rajdzie i skorzystania z oferty aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu oraz atrakcji sportowo-rekreacyjnych zorganizowanych w tym dniu na obiekcie LKS CHEŁM Stryszów w ramach Gminnego Święta Sportu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla Kijkowców polecamy MARSZ NORDIC WALKING, organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury

/Regulamin i zapisy na marsz: GOK Stryszów; www.gokstryszow.pl/      

REGULAMIN RAJDU                         KARTA ZGŁOSZENIA

W programie Gminnego Święta Sportu zaplanowano Sołecki Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stryszów oraz zawody sportowo-rekreacyjne dla wszystkich: Biegi na przełaj, Dwubój lekkoatletyczny, zręcznościowy, piłkarski, sprawdzian rowerowy /zapisy na miejscu w dniu zawodów, LKS CHEŁM Stryszów/.

 

Pozdrawiamy i czekamy na zgłoszenia (może być meilowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Organizatorzy: GMINA STRYSZÓW i LKS CHEŁM Stryszów